70PLN
a persona

A Very Veggie One-on-One Feast

Gosh, Gosia! You cooked too much again!

This is what happens to me on a regular basis. I pick up some glorious vegetables from a farmers' market and end up stuffing my fridge stupid. Then I spend entire nights making jams and soups, pierogis and veggie spreads, cakes and puddings and I just cannot eat it all. Instead of sharing it with coworkers, I'd like to share it with you.

Here is an idea: one table, two people (or three, but no more since the flat is tiny), beautiful seasonal food, music and some big talk. Let's exchange amazing stories over amazing flavours.

Maggiori informazioni

   Alcuni alcolici sono inclusi      Puoi portare alcol  Sul cuoco, Małgośka

verified host

W Krakowie zostało moje serce, w Londynie - większa część młodości, a Warszawa to nowy rozdział w moim życiu. Spędzam tu tydzień roboczy, a w weekendy zazwyczaj nosi mnie po świecie. Odwiedziłam dotychczas 43 kraje, od 12 lat jestem członkinią Couch Surfingu, po godzinach zajmuję się włażeniem pod podszewkę miasta, odkrywaniem nowych miejsc, graniem na gitarze i ukulele, projektowaniem akcesoriów rowerowych, udzielaniem się w NGOs, tańcem, nurkowaniem, fotografią i gotowaniem. Moja kuchnia jest wegetariańska, jestem absolutną wyznawczynią gotowania z produktów sezonowych, a moimi ukochanymi miejscami w polskich miastach są targowiska. Ostatnio robię też przetwory z owoców zerwanych z drzew i krzewów w mieście. Ciekawe, jak mi będzie zimą smakowała ta "seria warszawska".. :)

Mieszkam w kawalerce w Śródmieściu, nie mam wielkiego stołu, więc chcę się po prostu podzielić z jedną lub dwoma osobami tym, co gotuję dla siebie (bo zazwyczaj nagotuje mi się za dużo...).

Kocham ciasta i inne słodkości. Oraz długie rozmowy o ważnych sprawach.

Vedi profilo

1 review


Più recensioni per Małgośka