Kasia&Mateusz

Cześć jesteśmy Kasia i Mateusz :)

Mieszkamy na warszawskim Żoliborzu najmniejszej i najurokliwszej dzielnicy miasta.

Oboje lubimy podróże i kiedy tylko czas pozwala pakujemy najpotrzebniejsze rzeczy, planujemy knajpy w których zjemy, po czym wyruszamy poznawać kolejne miejsca.

Mateusz interesuje się fotografią, lubi zarówno dokumentować szlaki podróży jak i ludzi, których poznaje. Uwielbia gotować a w wolnym czasie poznawać nowe przepisy oraz produkty z których tworzy. Jest głównym szefem kuchni w Bazie Zajączka jak nazywamy nasze małe mieszkanko.

Pasją Kasi jest wizaż, uwielbia kolorowe kredki i swoje miękkie pędzelki. Kilkoma profesjonalnymi ruchami sprzętu do makijażu potrafi zmienić każdą szarą mysz w drapieżnego wampa. W kuchni Bazy Zajączka lubi gotować tradycyjne dania polskie, desery i pełni rolę pomocnika głównego kucharza.

Obydwoje pracujemy w dużych korporacjach ale nie jesteśmy typowymi korpoludkami :) Lubimy poznawać nowych ludzi, rozmawiać, śmiać się. Uważamy, że gry i zabawy świetnie pomagają w integracji. Po posiłku zwykle wybieramy kalambury lub Monopol. Trzeba nadmienić, że Kasia zawsze wygrywa sprytnie wykorzystując swoje umiejętności negocjacji, powoli wykupując najdroższe parcele na których stawia hotele. Kwestią czasu jest zgarnianie grubych tysięcy od współzawodników!

Chcemy poznać nowe, inspirujące osoby, zaserwować nasze popisowe dania a kto wie może wspólna kolacja przerodzi się w przyjaźń do końca życia...

Zapraszamy do niewielkiej ale przytulnej Bazy Zajączka!:)

Jälgijad
Activity
5 aastat
Kasia&Mateusz joined Eataway in Warsaw

Warsaw Poland

1336   114