150PLN
isiku kohta

Korepetycje z gotowania

Gotowanie jest proste tylko Ty sam musisz w to uwierzyć! Przeprowadzę Cię spokojnie i bez stresu po polskiej kuchni ale nie tylko. Nie mamy żadnych ograniczeń w gotowaniu, możemy zrobić wszystko.

Stworzę dla Ciebie specjalny zestaw trzech dań. Będzie to przystawka, danie główne i deser, a wszystko to w oparciu o stare receptury i moje sekretne tajemnice. Zdradzę Ci je, a wszystko to po to abyś zobaczył jak niewiele potrzeba do stworzenia prostych i smacznych dań. Dostaniesz ode mnie przepisy i opisy ze zdjęciami aby było Ci łatwiej zrobić to samemu w domu.

Na początek zaczniemy od podstaw czyli baza wszystkich zup... bulion ewentualnie zupą może też być rosół z którego później zrobimy pyszny krem ze szczawiu z jajkiem. Wspomnienie dzieciństwa, domowej kuchni babci. Potem coś czym zaimponujesz swoją wybrankę serca. Policzki wołowe w sosie chrzanowym z carpaccio z buraka i musem malinowym, a na deser szarlotka. Co Ty na to?

To wszystko jest wprowadzeniem, a kolejne lekcje sprawią, że każdego dnia będziesz lepszym kucharzem.

Uwielbiam gotowanie bez nadęcia, polską kuchnie ale też niezwykle prostą i smaczną kuchnie włoską i trochę trudniejsza kuchnię francuską. Jestem kucharzem, pasjonatem jedzenia. Będę Twoim kumplem, który sprawi, że gotowanie nie będzie dla Ciebie "czarną magią", bo nie jest! Pewne zasady bywają trudne ale jestem po to aby ułatwić Tobie ich zrozumienie. . Wystarczą dobre chęci i na początek jeden wolny dzień. No dobrze! Jedno popołudnie.

Korepetycji udzielam w Twoim domu w Twojej kuchni co też jest dodatkowym atutem, który sprawi, że poczujesz się w niej bardziej pewnie, a Twój czas w niej spędzony nie będzie ograniczał się jedynie do podgrzania wody na kawę.

Zmienimy Twoje życie na lepsze! Potraktuj to jak wyzwanie.

To co zaczynamy? ;)

Loe lisaks

   Kaasa võib tuua ka alkohoolseid jooke  Kokast, Igor

verified host
1+

Welcome! I’m Igor. I learned to cook from my mother, who was always calling me into the kitchen, and wanted me to grow up to be a good host.

I am grateful to her. During the day I work in one of Krakow’s restaurants; cooking for others has always been and will be my greatest passion, which is why I am in the kitchen 24 hours a day !

With great pleasure I will cook for you and invite you to my crazy Krakow home. All kinds of miracles take place here, based on caramelised shallots, white wine, thyme, rosemary, and Polish garlic. I welcome my guests to a breakfast of farm eggs from the local market at Stary Kleparz, fantastic bread produced by a baker friend, my own home-made jams from regional raspberries, strawberries and blueberries. Add to all this my own Polish version of humous, home-made granola, ‘pain perdu’ with white chocolate, smoked sheep cheese and strawberries, flambéed crêpes with orange sauce, and Polish scones, my speciality. I would really like to share my tastes with you. It will be great to share my food and time with you but beware! There’s no need to be choosy, because everything will be incredibly delicious :)

Vaata profiili

39 reviews


Veel arvustusi kokast Igor