Jessica
  Prague, Czech Republic   2 Wochen vorher

Vaření a pečení je moje vášeň, kterou jsem v sobě objevila už v dětství, když jsem o prázdninách připravovala několikachodové menu pro své rodiče. Zjistila jsem, že prázdné talíře a spokojené tváře jsou tou nejlepší odměnou. Na vysoké škole následovala pauza, protože kuchyňky na kolejích nejsou zrovna super místo k vyváření :D Před rokem jsem se vdala, mám svou domácnost, a tak jsem se k vaření opět vrátila. Založila jsem si instagramový profil @praguetasty, kam ukládám fotky svým jídel spolu s recepty.

Plno lidí mi píše, že by si jídlo také dali nebo dokonce, že by mě chtěli mít doma :-) Napadlo mě se s Vámi podělit o svůj koníček a zprostředkovat Vám nejen fotky jídel, ale také skutečnou chuť, která je ve výsledku to hlavní.

Nabízím domácí stravu dle vlastního výběru. Inspirací Vám mohou být jídla, která mám na instagramu. Uvařit ale mohu cokoliv, na co budete mít chuť! Budete mít přehled o surovinách, které používám, můžete přijít i s receptem, podle kterého mám vařit nebo upéct to, na co sami nemáte čas. Vyznám se i ve stravovacích specifikách celiaků s ohledem na jejich bezlepkovou dietu a zásady přípravy jídel. Připravit mohu i pohoštění pro Vaši návštěvu či oslavu.

Objednané jídlo si můžete vyzvednout na Praze 13. Jsem schopná Vám ho i zanést domů, bydlíte-li v okolí ;-)

Výhodou mé služby je zcela individuální přístup šitý na míru právě Vám. Nebojte se mě na cokoliv zeptat, věřím, že se dokážeme dohodnout :-) Kromě vaření jsem schopná pomoct s venčením psů, které mám moc ráda nebo vypomoct v domácnosti například u starších osob.

Gesprochene Sprachen:
Englisch
Tschechisch
Mahlzeiten
35 CZK
Jessica   Hlavní město Praha
Frage nach einem Termin @ 00:00
0 reviews
109 CZK
Jessica   Prague
Frage nach einem Termin @ 00:00
0 reviews
Fotos
Follower
Activity
2 Wochen
Jessica posted a pickup meal in Hlavní Město Praha
35 CZK
Mi, 24 Jun @ 09:00
0 reviews
2 Wochen
Jessica posted a pickup meal in Prague
109 CZK
Mi, 24 Jun @ 09:00
0 reviews
3 Wochen
Jessica became a cook in Prague

Jessica

Prague, Czech Republic
profile
3 Wochen
Jessica joined Eataway in Prague