80PLN
per person

Lebanese classics

Join us and taste typical lebanese dishes. We want to host you like our Lebanese family hosts us each time when we are in Lebanon. You can expect a huge variety of dishes because Middle East style supper is supposed to gather many people and last long and loud. After all of that it is good to have even a small Arabic coffee. We will gladly serve it without any hurry - believe us or not, it is essential if you do not want to ruin its taste.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Libanem przy stole. Inspirację i wiedzę o libańskiej kuchni czerpiemy z naszych wypraw i wspólnego gotowania z libańskimi kucharzami. W naszej kuchni cenimy autentyczność, dlatego zawsze staramy się wykorzystywać oryginalne przyprawy i składniki, które rosły w promieniach libańskiego słońca. Menu może ulegać niewielkim zmianom w zależności od dostępności składników oraz liczby uczestników kolacji - nie martwcie się jednak, nie wyjdziecie głodni!

Read more


   Feel free to bring your own alcohol  About the cook, Bartek & Rafał

1+

Cześć, tu Bartek i Rafał, działamy w Stowarzyszeniu Polanda, które zajmuje się promocją libańskiej kuchni, kultury i nie tylko. Zapraszamy Was na wspólny posiłek i rozmowę o Libanie.

Od ponad dwóch lat organizujemy wydarzenia podczas których gotujemy dla mniejszej lub większej grupy.

Promowaliśmy libańską kuchnię w ramach XII Dni Arabskich, projektu "Bez granic" Fundacji Ronalda McDonalda, a tego lata nawet podczas obozu harcerskiego, na którym Bartek jako kucharz zaserwował kurczaka po libańsku.

View profile

31 reviews


More reviews for Bartek & Rafał