50PLN
per person

Gosia's lavish weekend breakfast 350

I eat healthy these days but weekends is when I tend to spoil myself, breakfast being the very treat after a busy week. My breakfasts are legendary among my friends but since I now live alone, I'd like to share this experience with someone new from time to time. Be my guest!

Included: half a bottle of sparkling wine, unlimited teas and coffee + soundtrack by Ella, Aretha, Louis and Nina.

Vegan options available on request. Minimum of 3 savoury and 1 sweet dish + fruit. There is always some type of home-baked bread.

The menu below is a sample one.

Read more

   Some alcohol included     Feel free to bring your own alcohol  About the cook, Małgośka

verified host

W Krakowie zostało moje serce, w Londynie - większa część młodości, a Warszawa to nowy rozdział w moim życiu. Spędzam tu tydzień roboczy, a w weekendy zazwyczaj nosi mnie po świecie. Odwiedziłam dotychczas 43 kraje, od 12 lat jestem członkinią Couch Surfingu, po godzinach zajmuję się włażeniem pod podszewkę miasta, odkrywaniem nowych miejsc, graniem na gitarze i ukulele, projektowaniem akcesoriów rowerowych, udzielaniem się w NGOs, tańcem, nurkowaniem, fotografią i gotowaniem. Moja kuchnia jest wegetariańska, jestem absolutną wyznawczynią gotowania z produktów sezonowych, a moimi ukochanymi miejscami w polskich miastach są targowiska. Ostatnio robię też przetwory z owoców zerwanych z drzew i krzewów w mieście. Ciekawe, jak mi będzie zimą smakowała ta "seria warszawska".. :)

Mieszkam w kawalerce w Śródmieściu, nie mam wielkiego stołu, więc chcę się po prostu podzielić z jedną lub dwoma osobami tym, co gotuję dla siebie (bo zazwyczaj nagotuje mi się za dużo...).

Kocham ciasta i inne słodkości. Oraz długie rozmowy o ważnych sprawach.

View profile

1 review


More reviews for Małgośka