15EUR
per person

AGROSALON pełen smaków

Zapraszamy Państwa do naszej siedziby gdzie serwujemy, degustujemy i sprzedajemy lokalne produkty prosto od rolnika.

Śniadanie podajemy jako zestaw produktów stołu regionalnego, pięknie udekorowanego. Każdy znajdzie coś dla siebie, może u nas spróbować każdego lokalnego wyśmienitego produktu. Powracają smaki dzieciństwa. Ekologiczne produkty smakują inaczej. Na śniadaniu rozmawiamy i poznajemy zioła w kuchni, kosmetyce i medycynie. Pokrzywa w roli głównej.

Dzięki ziołom i nieprzetworzonej żywności można wrócić do zdrowia, uleczyć ciało i ducha. A jeśli ta przygoda z ziołami zachęci nas do zmiany nawyków, jeśli zainspiruje do odkrywania bogactwa świata natury- tym większa i głębsza korzyść.

Read more

   Some alcohol included  About the cook, Alicja

Prowadzę firmę AGROSALON szkoleniowo-usługową. Moją pasją są podróże i lokalna zdrowa żywność.

Jestem miłośniczką płowa’a znanego jako pilaw w całym świecie. Magia Krakowa sprawiła , że spotkałam osobę , która przez 50 lat mieszkała w Taszkiencie w centrum Szlaku Jedwabnego, która umie i gotuje z pasją oryginalne potrawy Szlaku Jedwabnego.

Wspólnie organizujemy spotkania Klubu Miłośników Jedwabnego Szlaku. Na tych spotkaniach w sezonie letnim w jurcie w Porębie Żegoty organizujemy warsztaty kulinarne pn. Smaki Jedwabnego Szlaku. W sezonie zimowym warsztaty organizowane są w Krakowie . Mamy stroje Jedwabnego Szlaku i potrawy podajemy w oryginalnych naczyniach. Lubimy pokazać coś niezwykłego dla gości, dzielić się doświadczeniem, rozmawiać z gośćmi o naszych pasjach i wymieniać doświadczenia.

Proponujemy obiadokolację w skład której wchodzi:

Manty czyli pierożki na parze + sałatka ze świeżej kapusty i gotowanych buraków z dodatkami + oryginalnie parzona herbata i podawana w pialach.

Cena obiadokolacji od osoby 110 zł. Miejsc 10 Serdecznie zapraszamy

Sobota 8-12-2018 godz. 15.00-17.00

https://www.facebook.com/jurtacamp/

https://www.facebook.com/groups/jedwabnymszlakiem/

View profile