69PLN
per person

URBAN DINNER - ogień - termin 2 1171

W serduszkach nam biją z radości - przeszliście samych siebie! Ruszamy z drugim terminem dla brzuchów i serduchów, którzy nie zdążyli na pierwszy <3

Ciepło, cieplej, gorąco – ale bez parzenia, bo chcemy szerzyć peace & love. Mamy też taki ulubiony związek frazeologiczny –‘dać komuś serce na talerzu’. Zainspirowane ogniem zamykamy nasz żywiołowy tryptyk serwując ostrości i perwersje ze składników powszechnie uznawanych za afrodyzjaki. Zadbamy o dużo świeczek oraz bezdyskusyjny food porn dla brzuszków i oczu. Pomizdrzymy się zatem do tego co na talerzach, do siebie być może też, bo jak powiadają eataway jest jak tinder - tyle, że w stosunku do jedzenia.

Tym razem zapraszamy do magicznie ciepłego domu Marty i psa Budrysa. Obiad dedykujemy wszystkim zakochanym i tym co szczerą miłość uprawiają w stosunku do jedzenia. Za tym idzie tu bardzo ważny komunikat –dla singli przewidujemy podwójną porcję deseru.

$ z obiadu przeznaczymy to, co w ciałkach i w romansach ważne –czyli piersi i jądra bez raka. Fundacja Rak n’roll wie jak o nie zadbać.

Ps.

To ostatnia okazja na wspólne stołowanie w najbliższym czasie. Wracamy za 2 mc.

Miłość!

Marta & Nat

Read more

   Some alcohol included     Feel free to bring your own alcohol  verified host

About the cook, Marta

Contact the cook Follow

taka tam, całkiem sympatyczna

mały ze mnie włóczykijek

1/2 Urban Dinner - www.fb.com/urbandinnerwarsaw

View profile

12 reviews


More reviews for Marta