0PLN
per person

Libańskie klasyki 925

Serdecznie zapraszamy na naszego pierwszego eataway'a, spotkanie z Libanem przy stole. Inspirację i wiedzę o libańskiej kuchni czerpiemy z naszych wypraw i wspólnego gotowania z libańskimi kucharzami. Jednym z nich jest Elio, którego będziecie mieli okazję poznać.

Tego wieczoru podamy klasyczne libańskie dania a także kilka niespodzianek. W naszej kuchni cenimy autentyczność, dlatego zawsze staramy się wykorzystywać oryginalne przyprawy i składniki, które rosły w promieniach libańskiego słońca.

Wierzymy, że nic tak nie sprzyja rozmowie jak dobre jedzenie i wspaniała atmosfera, które wpisane są w założenia eataway’a, dlatego nasze warsztaty postanowiliśmy zorganizować w ramach tej inicjatywy.

Nasze spotkanie będzie możliwe dzięki wsparciu z Programu FIO Małopolska Lokalnie, Gminy Miejskiej Kraków oraz Województwa Małopolskiego, które dofinansowało projekt rozwojowy Stowarzyszenia, będącego owocem naszej dwuletniej przygody z libańską kuchnią. 
W związku z tym uczestnictwo w mealu jest bezpłatne. Jeśli będziecie Państwo chcieli wesprzeć bieżące działania naszego Stowarzyszenia udzielimy potrzebnych informacji.

Do zobaczenia!

EDIT (12.09.17):

Uprzejmie prosimy o rezerwowanie maksymalnie dwóch miejsc na rezerwację.

Zarezerwowanie meala wiąże się z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku do celów promocyjnych Stowarzyszenia (podczas spotkania poprosimy Państwa o podpisanie takiej zgody, w celu opublikowania zdjęć).

Read more

   Feel free to bring your own alcohol  About the cook, Bartek & Rafał

Contact the cook Follow

Cześć, tu Bartek i Rafał, działamy w Stowarzyszeniu Polanda, które zajmuje się promocją libańskiej kuchni, kultury i nie tylko. Zapraszamy Was na wspólny posiłek i rozmowę o Libanie.

Od ponad dwóch lat organizujemy wydarzenia podczas których gotujemy dla mniejszej lub większej grupy.

Promowaliśmy libańską kuchnię w ramach XII Dni Arabskich, projektu "Bez granic" Fundacji Ronalda McDonalda, a tego lata nawet podczas obozu harcerskiego, na którym Bartek jako kucharz zaserwował kurczaka po libańsku.

View profile

10 reviews


More reviews for Bartek & Rafał